Audyt strony internetowej

Audyt strony internetowej, to proces analizy i oceny strony internetowej pod kątem jej funkcjonalności, użyteczności, wydajności i optymalizacji. Celem audytu jest zidentyfikowanie problemów i słabych stron strony internetowej oraz zaproponowanie sposobów ich poprawy.

Audyt strony internetowej może być przeprowadzany przez specjalistów z zakresu marketingu internetowego, projektowania stron internetowych lub specjalistów ds. optymalizacji stron internetowych. Może być również przeprowadzany przy użyciu narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics, które pozwalają zbierać dane o ruchu na stronie i zachowaniu użytkowników. Audyt strony internetowej jest ważnym narzędziem do poprawy jakości i skuteczności strony internetowej oraz zwiększenia jej widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Audyt strony internetowej może obejmować następujące aspekty:

 1. Struktura nawigacji: audytowana jest zarówno sama struktura nawigacji, jak i sposób, w jaki użytkownicy mogą poruszać się po stronie.
 2. Treść i jej jakość: audytowana jest zarówno ilość treści na stronie, jak i jej jakość oraz atrakcyjność dla użytkowników.
 3. Wygląd i układ graficzny: oceniana jest atrakcyjność wizualna strony oraz spójność graficzna poszczególnych elementów.
 4. Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (SEO): sprawdzane są takie aspekty, jak poprawność meta danych i tytułów stron, ilość i jakość linków przychodzących, zawartość i unikalność treści, itp.
 5. Zgodność z wytycznymi dostępności cyfrowej: sprawdzane jest, czy strona jest dostępna dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, takimi jak np. niedowidzenie czy niedosłuch.
 6. Szybkość ładowania strony: sprawdzana jest szybkość, w jakiej strona się ładuje, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie użytkownikom.
 7. Bezpieczeństwo: sprawdzane są różne aspekty bezpieczeństwa strony, takie jak szyfrowanie połączeń, zabezpieczenia przed atakami hakerskimi itp.

Oprócz tych aspektów audyt strony internetowej może również obejmować inne elementy, takie jak np. funkcjonalność strony, jej przyjazność dla urządzeń mobilnych itp.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.