Bing

Bing to wyszukiwarka internetowa, która jest dostępna online i oferowana przez firmę Microsoft. Bing została wprowadzona na rynek w 2009 roku i obecnie jest drugą co do popularności wyszukiwarką na świecie, zaraz po Google.

Bing oferuje wiele funkcji, w tym wyszukiwanie stron internetowych, obrazów, wideo, map, a także informacji o firmach, produktach i usługach. Wyszukiwarka ta umożliwia również wyszukiwanie informacji z innych źródeł, takich jak Wikipedia, Encarta czy Microsoft Academic.

Bing jest dostępny na wielu platformach, w tym na komputerach osobistych, smartfonach i tabletach. Można go również znaleźć w wielu aplikacjach, takich jak Microsoft Edge i Microsoft Office.

Firma Microsoft stara się ulepszać i rozwijać Bing, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie podczas korzystania z wyszukiwarki. W ostatnich latach Bing został rozszerzony o nowe funkcje, takie jak Bing Shopping, Bing Travel czy Bing Maps, które umożliwiają użytkownikom znajdowanie informacji o cenach, podróżach i trasach.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Serce.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.