Cloaking w SEO

Cloaking (ang. kamuflaż) to metoda stosowana w SEO, która polega na prezentowaniu wyszukiwarkom innej wersji strony internetowej niż ta, którą widzą użytkownicy. Celem cloakingu jest uzyskanie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych lub fraz, poprzez zaprezentowanie wyszukiwarkom treści, które są bardziej zgodne z ich wymaganiami.

Stosowanie cloakingu jest niezgodne z zasadami większości wyszukiwarek internetowych i może prowadzić do sankcji lub usunięcia strony z wyników wyszukiwania. Wyszukiwarki starają się wykrywać i uniemożliwiać stosowanie cloakingu, ponieważ może on sztucznie podnosić pozycje stron internetowych w wynikach wyszukiwania i wprowadzać użytkowników w błąd. Zamiast stosować cloaking, zaleca się optymalizację strony internetowej zgodnie z wymaganiami wyszukiwarek i udostępnienie jej zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.