CPA

CPA to skrót od Cost Per Action lub Cost Per Acquisition, co oznacza koszt na jedną akcję lub koszt na jedno pozyskanie. W marketingu internetowym CPA jest powszechnie stosowaną metryką, która mierzy koszt pozyskania klienta poprzez reklamę.

Model CPA jest często stosowany w reklamach internetowych, w których reklamodawcy płacą za konkretne działania wykonane przez użytkowników, takie jak np. kliknięcie w reklamę, złożenie zamówienia lub zapisanie się na newsletter. W przypadku modelu CPA reklamodawca płaci za każdą akcję, którą użytkownik wykona na stronie reklamy, zamiast za odsłony reklamy czy kliknięcia w nią.

Model CPA jest popularny, ponieważ pozwala reklamodawcom mierzyć skuteczność reklamy i wydajność kampanii reklamowych. Dzięki temu mogą oni lepiej zrozumieć, ile kosztuje pozyskanie nowego klienta i dostosować swoje strategie reklamowe, aby osiągnąć lepsze rezultaty. Model CPA jest również popularny wśród wydawców, ponieważ pozwala im otrzymywać wynagrodzenie za wykonane działania, a nie tylko za odsłony reklamy.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Serce.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.