CSS

CSS (Cascading Style Sheets) to język służący do opisywania wyglądu i formatowania dokumentów HTML (Hypertext Markup Language) lub XML (Extensible Markup Language). CSS pozwala na oddzielenie treści zawartej w dokumentach HTML od ich prezentacji, co umożliwia lepszą kontrolę nad wyglądem strony internetowej i ułatwia jej modyfikację.

CSS składa się z reguł, które określają jak mają być wyświetlane elementy na stronie internetowej. Każda reguła składa się z selektora, który wskazuje elementy HTML, do których ma być stosowana, oraz deklaracji, które określają jak mają być wyświetlane te elementy.

CSS umożliwia zmianę wielu aspektów wyglądu strony internetowej, takich jak:

 • kolory tekstu i tła
 • czcionki i ich rozmiary
 • odstępy między elementami
 • pozycjonowanie elementów na stronie
 • animacje i efekty

CSS jest bardzo przydatnym narzędziem dla web developerów, ponieważ pozwala im szybko i łatwo zmieniać wygląd stron internetowych bez konieczności ręcznej edycji kodu HTML. Dzięki CSS można również łatwo dostosować wygląd strony do różnych urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony, co jest szczególnie ważne w dobie coraz większej liczby urządzeń o różnych rozmiarach ekranów.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Gwiazdka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.