CTA (Call To Action)

Call to action (CTA, ang. wezwanie do działania) to element lub instrukcja, która zachęca odbiorców do wykonania określonej akcji, takiej jak kliknięcie w link, zapisanie się do newslettera, zakup produktu itp. Call to action jest często stosowany w reklamie, marketingu i public relations (PR), a także na stronach internetowych i w innych formach komunikacji, w celu zachęcenia odbiorców do wykonania określonej akcji.

Call to action może być wyrażone w różny sposób, np. jako przycisk “Kup teraz”, “Zapisz się”, “Pobierz teraz” itp. Ważne jest, aby było ono jasne i zrozumiałe oraz zachęcające do działania. Call to action powinno być umieszczane w widocznym miejscu i być zgodne z całością przekazu.

Skuteczny Call to action może zwiększyć ruch na stronie internetowej, poprawić wyniki wyszukiwania i zwiększyć sprzedaż produktów lub usług. Jest on ważnym elementem marketingu, ponieważ pozwala na przekonanie odbiorców do wykonania określonej akcji i osiągnięcia określonego celu.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.