CTR

CTR (ang. Click-Through Rate) to wskaźnik, który mierzy skuteczność reklamy internetowej. Jest to stosunek liczby kliknięć na reklamę do liczby wyświetleń tej reklamy. CTR jest wyrażany w procentach i oblicza się go następująco: (liczba kliknięć / liczba wyświetleń) x 100.

CTR jest ważnym wskaźnikiem, ponieważ pozwala ocenić, czy reklama jest skuteczna i czy przyciąga uwagę odbiorców. Im wyższy CTR, tym lepiej, ponieważ oznacza to, że więcej osób kliknęło w reklamę i zostało przekierowanych do docelowej strony. Wysoki CTR może również wskazywać na wysoką jakość reklamy i dobranie jej do odbiorców.

CTR jest ważnym wskaźnikiem zarówno dla reklamodawców, jak i dla wydawców reklam. Dla reklamodawców jest to ważne, ponieważ pozwala ocenić skuteczność reklamy i dostosować ją do odbiorców, a dla wydawców reklam jest to ważne, ponieważ wysoki CTR może przyciągać reklamodawców i zwiększać zyski z reklam.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Klucz.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.