Dark post

Dark post, inaczej nazywany również blink post, unpublished post lub black post, to rodzaj posta na Facebooku, który nie jest opublikowany na profilu ani na stronie, ale jest wyświetlany tylko osobom, do których jest skierowany. Dark posty są często używane przez reklamodawców w celu skierowania reklam do określonej grupy odbiorców na Facebooku, takiej jak osoby o określonych zainteresowaniach lub mieszkające w określonym obszarze geograficznym.

Dark posty są tworzone za pomocą narzędzia do tworzenia reklam na Facebooku i są skierowane do określonej grupy odbiorców za pomocą opcji “Skieruj reklamę do“. Można je również zaplanować w celu wyświetlenia w określonym czasie lub po osiągnięciu określonego wskaźnika konwersji.

Dark posty są przydatne dla reklamodawców, ponieważ pozwalają na skierowanie reklam do określonej grupy odbiorców, a także na testowanie różnych treści i reklam bez konieczności publikowania ich na profilu lub stronie. Jest to również dobre rozwiązanie dla reklamodawców, którzy chcą uniknąć nadmiaru reklam na swoim profilu lub stronie.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.