Dopasowanie do wyrażenia

Dopasowanie do wyrażenia (ang. phrase match) to opcja kierowania reklam w Google Ads, która pozwala na targetowanie określonych fraz kluczowych lub wyrażeń. Dopasowanie do wyrażenia pozwala na wyświetlenie reklamy, gdy użytkownik wpisze w wyszukiwarkę frazę lub wyrażenie zgodne z zdefiniowanymi przez reklamodawcę słowami kluczowymi. Reklama może być również wyświetlona, gdy użytkownik wpisze frazę lub wyrażenie zawierające słowa kluczowe, ale w innej kolejności lub w połączeniu z innymi słowami.

Na przykład, jeśli reklamodawca ustawi frazę “koty brytyjskie” jako słowo kluczowe z dopasowaniem do wyrażenia, reklama może być wyświetlona dla użytkowników wyszukujących frazy takie jak “koty brytyjskie do kupienia” lub “szczeniaki kotów brytyjskich“. Reklama nie będzie jednak wyświetlana dla użytkowników wyszukujących pojedyncze słowa kluczowe, takie jak “koty” lub “brytyjskie“.

Dopasowanie do wyrażenia jest średnią pomiędzy dopasowaniem do słowa kluczowego i dopasowaniem do szerokiego wyrażenia. Dopasowanie do słowa kluczowego pozwala na wyświetlenie reklamy tylko wtedy, gdy użytkownik wpisze dokładnie słowa kluczowe, natomiast dopasowanie do szerokiego wyrażenia pozwala na wyświetlenie reklamy dla wszystkich fraz zawierających słowa kluczowe, niezależnie od ich kolejności lub połączenia z innymi słowami.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.