Dopasowanie wykluczające

Dopasowanie wykluczające (Negative Match) to opcja umożliwiająca reklamodawcom wykluczenie określonych słów lub fraz z ich reklam. Może to być przydatne w przypadku, gdy chcesz uniknąć wyświetlania reklam na konkretne słowa lub frazy, ponieważ mogą one nie być związane z twoją firmą lub produktem, lub mogą skierować ruch do nieodpowiednich grup docelowych.

Na przykład, jeśli prowadzisz sklep z obuwiem i chcesz uniknąć wyświetlania reklam na słowo “skarpety”, możesz skorzystać z dopasowania wykluczającego i dodać “skarpety” do listy słów lub fraz, które chcesz wykluczyć. W ten sposób reklama twojego sklepu nie będzie wyświetlana w wynikach wyszukiwania dla słowa “skarpety”.

Dopasowanie wykluczające jest przydatną opcją, jeśli chcesz skupić się na określonych słowach lub frazach i uniknąć nieodpowiednich, lub niezwiązanych z twoją firmą słów lub fraz. Może to pomóc w zwiększeniu skuteczności twoich reklam i zmniejszeniu kosztów.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samochód.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.