DoubleClick

DoubleClick to narzędzie reklamowe firmy Google, które umożliwia reklamodawcom zarządzanie i optymalizację reklam online. DoubleClick umożliwia reklamodawcom wyświetlanie reklam na różnych platformach, takich jak strony internetowe, aplikacje mobilne i wideo, a także mierzenie skuteczności reklam i optymalizowanie ich wydajności.

DoubleClick oferuje szeroką gamę narzędzi i usług dla reklamodawców, w tym DoubleClick for Publishers (DFP), DoubleClick Ad Exchange i DoubleClick Bid Manager. DFP umożliwia wydawcom zarządzanie reklamami na ich stronach internetowych, Ad Exchange umożliwia wymianę reklam pomiędzy wydawcami i reklamodawcami, a Bid Manager umożliwia reklamodawcom zarządzanie licytacjami reklam w sieci reklamowej DoubleClick.

DoubleClick jest popularnym narzędziem reklamowym wśród reklamodawców, ponieważ umożliwia im zarządzanie reklamami w wielu miejscach i mierzenie ich skuteczności. Może to pomóc reklamodawcom lepiej targetować reklamy do określonej grupy odbiorców i zwiększyć ich wydajność.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.