Filtr Google

Filtr Google to mechanizm stosowany przez wyszukiwarkę Google, który ma na celu odfiltrowanie niskiej jakości lub spamerskich stron internetowych z wyników wyszukiwania. Gdy strona zostanie odfiltrowana przez filtr Google, nie będzie wyświetlana w wynikach wyszukiwania, nawet jeśli będzie spełniała inne kryteria wyszukiwania.

Filtr Google jest często mylony z filtrem algorytmicznym, który jest ogólnym terminem stosowanym do opisywania mechanizmów stosowanych przez wyszukiwarki internetowe do odfiltrowywania niskiej jakości lub spamerskich stron internetowych z wyników wyszukiwania. Filtr Google to konkretny filtr stosowany przez wyszukiwarkę Google.

Zdarza się, że Google nakłada kary, które powodują obniżenie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google w wyniku stwierdzenia przez Google, że strona ta narusza jego zasady lub wytyczne. Może to być spowodowane przez różne czynniki, takie jak niedozwolone praktyki SEO, spam, oszustwa lub inne działania, które są uważane za nieetyczne lub nieuczciwe.

Najdotkliwszym sposobem kary od Google za stosowanie nieuczciwych praktyk SEO jest ban od Google. Oznacza to całkowite wykluczenie strony internetowej z wyników wyszukiwania Google. Może to być spowodowane przez poważne naruszenie zasad lub wytycznych Google lub przez stwierdzenie, że strona ta stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników. Gdy strona zostanie zbanowana przez Google, nie będzie wyświetlana w wynikach wyszukiwania.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Dom.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.