Floodlight

Floodlight to narzędzie do śledzenia i mierzenia reklam, które jest oferowane przez firmę Google w ramach usługi Google Analytics. Służy do śledzenia akcji użytkowników na stronie internetowej, takich jak kliknięcia, konwersje i inne, pochodzące z różnych źródeł, takich jak reklamy display, reklamy w wyszukiwarce, reklamy na innych stronach internetowych i inne.

Floodlight umożliwia reklamodawcom lepsze zrozumienie tego, co działa, a co nie działa w ich reklamach, poprzez śledzenie i raportowanie efektów kampanii reklamowych. Pozwala również na lepsze dostosowywanie reklam do potrzeb i zainteresowań użytkowników oraz na lepsze targetowanie reklam do określonych grup odbiorców. Floodlight jest przydatnym narzędziem dla reklamodawców, którzy chcą lepiej zrozumieć skuteczność swoich reklam i lepiej dostosować je do potrzeb odbiorców.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.