Google Moja Firma

Google Moja Firma (ang. Google My Business) to darmowe narzędzie oferowane przez firmę Google, które umożliwia przedsiębiorcom zarządzanie swoim wizerunkiem w wyszukiwarce Google i na innych usługach Google, takich jak Google Maps. Dzięki Google Moja Firma przedsiębiorcy mogą udostępniać swoje dane kontaktowe, godziny otwarcia, opisy działalności i inne ważne informacje dla potencjalnych klientów. Google Moja Firma pozwala również na publikowanie postów, zdjęć i wydarzeń, co pozwala na lepsze zaangażowanie klientów i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Google Moja Firma jest szczególnie przydatne dla firm lokalnych, ponieważ umożliwia im pojawienie się w wynikach wyszukiwania Google w pobliżu miejsca, w którym znajduje się ich siedziba lub punkt sprzedaży. Może to pomóc w zwiększeniu ruchu w sklepie lub na stronie internetowej firmy i przyciągnięciu nowych klientów. Google Moja Firma jest dostępne dla wszystkich przedsiębiorców i jest łatwe w użyciu. Warto z niego korzystać, aby lepiej promować swoją firmę w internecie i zwiększyć jej widoczność dla potencjalnych klientów.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Klucz.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.