Hamburger menu

Hamburger menu, inaczej zwane trójkątem hamburgera lub menu hamburgera, to ikona składająca się z trzech poziomych linii, która jest często używana w projektowaniu interfejsów użytkownika (UI) jako przycisk nawigacji. Po kliknięciu na ikonę otwiera się menu zawierające opcje nawigacji na stronie internetowej lub aplikacji.

Hamburger menu jest często stosowane w projektowaniu responsywnym, ponieważ pozwala na zachowanie czytelności strony i prostoty interfejsu na urządzeniach o mniejszych rozdzielczościach, takich jak smartfony i tablety. Dzięki temu, że menu jest ukryte za ikoną, można zaoszczędzić miejsce na ekranie i skupić uwagę użytkownika na głównych elementach strony.

Hamburger menu nie jest jednak bez wad. Niektórzy użytkownicy mogą mieć trudności z jego odczytaniem lub nie zwrócą uwagi na ikonę, co może utrudnić im nawigację po stronie. Dlatego też niektórzy projektanci rezygnują z jego stosowania lub stosują go łącznie z innymi elementami nawigacji, takimi jak paski boczne lub górne menu.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.