Katalog stron

Katalog stron, zwany również katalogiem SEO lub web directory, to spis adresów stron internetowych, które są podzielone na kategorie tematyczne. Katalogi stron są tworzone głównie w celu ułatwienia odwiedzającym znalezienie interesujących stron internetowych oraz pomocy wyszukiwarkom w indeksowaniu stron internetowych.

Katalogi stron mogą być moderowane lub niemoderowane. Moderowane katalogi stron wymagają, aby wpisy były dodawane przez moderatorów, którzy sprawdzają, czy dana strona spełnia określone kryteria, takie jak unikalność treści, przyjazność dla użytkownika itp. Niemoderowane katalogi stron pozwalają na dodawanie wpisów bez moderacji.

Katalogi stron były popularne wcześniej, gdy wyszukiwarki były mniej dokładne i mniej skuteczne w indeksowaniu stron internetowych. Obecnie, ze względu na rozwój wyszukiwarek, ich popularność spadła. Niektórzy specjaliści od SEO uważają, że wpisy w katalogach stron mogą nadal mieć pewien wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, ale ich skuteczność jest dyskusyjna.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Klucz.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.