Co jest baner?

ForumCo jest baner?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Czy wie ktoś, co to jest baner? Jestem ciekaw, ponieważ słyszałem o tym wielokrotnie, ale nigdy nie byłem pewien, co to dokładnie oznacza. Chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat, ponieważ interesuję się marketingiem i reklamą w Internecie, a banery wydają się być popularną formą reklamy online.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

Baner to reklama w formie graficznej lub animowanej, która jest wyświetlana na stronie internetowej. Banery mogą mieć różne rozmiary i kształty, a ich treść jest zwykle związana z produktem lub usługą, którą reklamuje dana firma lub organizacja. Banery często są umieszczane na stronach internetowych w celu przyciągnięcia uwagi użytkowników i zachęcenia ich do kliknięcia w reklamę oraz przejścia na stronę oferującą daną usługę lub produkt. Banery mogą być wykorzystywane jako element kampanii reklamowej w Internecie lub jako forma marketingu afiliacyjnego, gdzie partnerzy otrzymują wynagrodzenie za przekierowanie użytkowników na stronę reklamodawcy.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.