Co oznacza Strona nie odpowiada?

ForumCo oznacza Strona nie odpowiada?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,

Napiszcie proszę, co oznacza komunikat "Strona nie odpowiada" w przeglądarce internetowej. Czy to oznacza, że strona nie działa w ogóle, czy może, że ma problemy z ładowaniem się? Co sądzicie, jakie mogą być przyczyny tego komunikatu i jak można temu zaradzić? Czy istnieją jakieś sposoby na rozwiązanie tego problemu lub jest to problem po stronie użytkownika lub operatora sieci? Czekam na Wasze opinie i sugestie.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Komunikat "Strona nie odpowiada" oznacza, że Twoja przeglądarka internetowa nie może nawiązać połączenia z serwerem, na którym znajduje się strona internetowa. Może to być spowodowane różnymi przyczynami, takimi jak problemy z połączeniem internetowym, awarią serwera, błędami w kodzie strony lub problemami z przeglądarką internetową. Aby naprawić ten problem, możesz spróbować odświeżyć stronę, sprawdzić swoje połączenie internetowe, zmienić przeglądarkę internetową lub skontaktować się z administratorem strony internetowej w celu uzyskania pomocy. W niektórych przypadkach może być konieczne przeczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki lub usunięcie plików cookie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.