Co powinna zawierać strona firmy?

ForumCo powinna zawierać strona firmy?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Witam wszystkich na forum! Chciałbym zadać pytanie dotyczące zawartości strony internetowej firmowej. Jakie elementy powinny znajdować się na takiej stronie, aby była ona atrakcyjna dla potencjalnych klientów i skutecznie przedstawiała informacje o danej firmie? Jakie informacje powinny być zawarte na stronie głównej, a jakie powinny być dostępne w innych zakładkach? Czy istnieją jakieś standardy dotyczące zawartości stron firmowych? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Napewno na stronie firmy ważne jest, aby w sposób czytelny i klarowny przedstawić informacje o produktach lub usługach oferowanych przez firmę. Warto również zadbać o przejrzystą nawigację po stronie, aby użytkownik mógł łatwo znaleźć potrzebne mu informacje. Ważne jest również, aby strona była responsywna i dostosowana do różnych urządzeń mobilnych, ponieważ coraz więcej osób korzysta z internetu za pomocą smartfonów czy tabletów.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.