Co to jest aplikacja Med?

ForumCo to jest aplikacja Med?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Szukam informacji na temat aplikacji Med i chciałbym zapytać, co to dokładnie za aplikacja i do czego służy? Interesuję się tematyką zdrowia i medycyny oraz chciałbym dowiedzieć się więcej na temat dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych w tym obszarze. Dzięki za pomoc

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Aplikacja Med to aplikacja mobilna przeznaczona dla pacjentów, która umożliwia kontakt z lekarzem online, zamawianie e-recept, wgląd do historii leczenia i wyników badań, a także przypomnienia o zażyciu leków oraz możliwość umówienia wizyty u lekarza. Aplikacja ta ma na celu ułatwienie i usprawnienie opieki zdrowotnej oraz zapewnienie pacjentom wygodnego dostępu do informacji na temat ich zdrowia.

Aplikacja Med jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS, a korzystanie z niej jest bezpłatne. W celu skorzystania z niej, należy założyć konto oraz podać swoje dane medyczne. Aplikacja ta zyskała popularność w Polsce w ostatnim czasie i cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.