Co to jest Hero na stronie WWW?

ForumCo to jest Hero na stronie WWW?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, mam pytanie na temat pojęcia "Hero" na stronach internetowych. Czym dokładnie jest ta sekcja i jakie jest jej znaczenie dla strony internetowej? Czy istnieją najlepsze praktyki w projektowaniu tej sekcji? Chciałbym poznać opinie i doświadczenia innych użytkowników. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Termin "Hero" na stronie internetowej jest często używany do opisu dużego i ważnego elementu strony, który ma na celu przyciągnąć uwagę użytkowników i zwrócić ich uwagę na ważne informacje lub akcje na stronie. Najczęściej jest to sekcja nagłówka (header) z dużym obrazem lub filmem, której rozmiar zajmuje całą wysokość strony. Ten element może również zawierać krótkie wprowadzenie, tytuł i przycisk zachęcający do interakcji.

Użycie sekcji "Hero" na stronie internetowej może pomóc w zwiększeniu zaangażowania użytkowników, zwiększeniu czasu spędzonego na stronie oraz wzmocnieniu wizerunku firmy. Jednak warto pamiętać, że nie powinna ona przesłaniać istotnych informacji na stronie lub utrudniać użytkownikom dostępu do innych sekcji strony.

Warto również zaznaczyć, że termin "Hero" jest stosowany w różnych kontekstach i może mieć odmienne znaczenie w zależności od branży, w której jest używany.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.