Co to jest responsywność komputera?

ForumCo to jest responsywność komputera?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Szukam informacji na temat responsywności komputera i chciałbym się dowiedzieć, czym dokładnie jest ta cecha i jak wpływa na korzystanie z urządzenia. Chcę mieć pewność, że mój komputer będzie dobrze działał na różnych urządzeniach, takich jak telefony komórkowe i tablety. Dzięki za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Responsywność w kontekście komputera nie jest terminem, który jest powszechnie używany. Responsywność dotyczy raczej stron internetowych, aplikacji i interfejsów użytkownika, które automatycznie dostosowują swoje rozmiary i układ do różnych urządzeń, takich jak telefony komórkowe i tablety.

W przypadku komputera, pojęcie responsywności może odnosić się do szybkości reakcji komputera na użytkownika, na przykład na wciśnięcie klawisza lub kliknięcie myszą. W tym kontekście, im szybszy i bardziej precyzyjny jest komputer w reakcji na działania użytkownika, tym bardziej responsywny jest komputer.

Jednakże, dla pewności, czy miałeś na myśli responsywność w kontekście komputera, czy w kontekście aplikacji/internetu?

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.