Co to jest strona internetowa WWW?

ForumCo to jest strona internetowa WWW?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czym dokładnie jest strona internetowa WWW? Interesuje mnie to, ponieważ chcę lepiej zrozumieć, jak działa Internet i jak powstają strony internetowe. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Strona internetowa WWW (ang. World Wide Web) to dokument lub zbiór dokumentów zawierających różnorodne informacje, takie jak tekst, obrazy, multimedia itp., dostępnych za pomocą protokołu HTTP (ang. Hypertext Transfer Protocol) w sieci Internet. Strony WWW są tworzone przy użyciu języków znaczników, takich jak HTML (ang. Hypertext Markup Language), CSS (ang. Cascading Style Sheets) i JavaScript, które pozwalają na określenie struktury, stylu i funkcjonalności strony. Właściciele stron internetowych mogą umieszczać na stronie różnego rodzaju treści, takie jak artykuły, zdjęcia, wideo, formularze, interaktywne elementy, a także umożliwiać interakcję z użytkownikami za pośrednictwem komentarzy lub funkcji społecznościowych. Strony WWW są dostępne dla każdego użytkownika posiadającego połączenie z Internetem i odpowiednią przeglądarkę internetową.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.