Co to jest strona sieci Web?

ForumCo to jest strona sieci Web?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy w zrozumieniu pewnego pojęcia. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, czym dokładnie jest strona sieci Web? Chcę poszerzyć swoją wiedzę na temat internetu i sposobu, w jaki funkcjonują strony internetowe. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

Strona sieci Web (ang. website) to zbiór powiązanych ze sobą dokumentów hipertekstowych, które są dostępne za pośrednictwem sieci Internet i udostępniane za pomocą protokołu HTTP. Strona ta może zawierać różne rodzaje treści, takie jak tekst, zdjęcia, filmy, formularze, gry, aplikacje, itp. Strona sieci Web jest elementem składowym internetowej obecności, który pozwala na przedstawienie informacji, produktów lub usług, a także komunikowanie się z użytkownikami z różnych części świata. Strona sieci Web może mieć różne cele, w zależności od potrzeb, np. służyć do prezentacji portfolio, prowadzenia biznesu, tworzenia społeczności, edukacji, itp.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.