Co to jest strona WWW Wikipedia?

ForumCo to jest strona WWW Wikipedia?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, szukam informacji na temat strony WWW Wikipedia i chciałbym się dowiedzieć, czym dokładnie ta strona jest i jak działa. Chciałbym poznać informacje na różne tematy i chcę wiedzieć, czy strona Wikipedia może mi w tym pomóc.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Strona internetowa Wikipedia to wolna, otwarta encyklopedia internetowa, na której każdy może dodawać i edytować artykuły. Strona ta zawiera artykuły na tematy z różnych dziedzin, takie jak nauka, technologia, sztuka, sport, polityka, historia i wiele innych. Artykuły na Wikipedii są pisane w języku ojczystym użytkowników, dzięki czemu dostępne są w wielu językach.

Wikipedia opiera się na oprogramowaniu MediaWiki, które umożliwia użytkownikom edytowanie artykułów, dodawanie linków, przypisów i innych elementów. Artykuły na Wikipedii są zazwyczaj tworzone przez społeczność użytkowników, którzy łączą swoje siły, aby ulepszyć i uaktualnić treści na stronie. Wszystkie artykuły na Wikipedii są objęte licencją Creative Commons, co oznacza, że są one darmowe i mogą być używane i rozpowszechniane z zachowaniem pewnych zasad.
Strona Wikipedia jest bardzo popularna wśród użytkowników internetu, ze względu na jej obszerne zasoby informacyjne i dostępność w wielu językach. Jest to również ważne źródło informacji dla wielu ludzi, w tym studentów, dziennikarzy, badaczy i naukowców.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.