Co to jest Word i do czego służy?

ForumCo to jest Word i do czego służy?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić, czym jest Microsoft Word i do czego służy? Widziałem ten program w szkole i na pracy, ale nigdy nie miałem okazji z niego skorzystać. Chciałbym dowiedzieć się więcej o tym programie i jakie są jego główne zastosowania. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Microsoft Word to program służący do edycji tekstu, tworzenia dokumentów, artykułów, raportów, listów, CV i innych rodzajów tekstowych materiałów. Program oferuje wiele narzędzi do formatowania tekstu, jak np. zmiana czcionki, wielkości i koloru tekstu, wyrównanie, listowanie, numerowanie, dodawanie tabel, grafik, itp. W Microsoft Word można również dodawać przypisy, strony tytułowe, spisy treści i bibliografie. Program jest dostępny w pakiecie Microsoft Office i jest jednym z najpopularniejszych programów do edycji tekstu na świecie. Word jest bardzo uniwersalnym narzędziem i znajduje zastosowanie w pracy biurowej, edukacji, a także w życiu prywatnym.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.