Co zrobić gdy ekran się przesunął?

ForumCo zrobić gdy ekran się przesunął?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Witam,

Jak przywrócić poprawne ustawienia ekranu, gdy ten przesunął się poza granice monitora? Mam problem z wyświetleniem obrazu na ekranie, ponieważ jego zawartość przesunęła się poza granice monitora. Jak to naprawić? Szukam porad dotyczących naprawy błędu wyświetlania ekranu, aby móc przywrócić jego poprawne ustawienia. Czy ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

Jeśli ekran przesunął się poza granice monitora, można spróbować przywrócić go do poprawnych ustawień za pomocą opcji skalowania i rozdzielczości ekranu w systemie operacyjnym. W Windows 10 można to zrobić w następujący sposób:

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierz opcję "Ustawienia wyświetlania".
  2. Przewiń w dół i kliknij na "Rozdzielczość ekranu".
  3. Wybierz opcję "Zmień skalowanie tekstu i elementów" i wybierz "100%".
  4. Kliknij na przycisk "Zastosuj" i uruchom ponownie komputer.

Jeśli powyższe kroki nie pomogły, można spróbować przywrócić ustawienia fabryczne monitora lub zaktualizować sterowniki karty graficznej. Można również skorzystać z funkcji automatycznego dostosowywania ekranu dostępnej w niektórych monitorach.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.