Czy ankieta w Google jest anonimowa?

ForumCzy ankieta w Google jest anonimowa?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy ankieta w Google jest anonimowa i bezpieczna do użytku? Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa korzystania z ankiety Google. Czy moje odpowiedzi są anonimowe i nie będą przechowywane lub udostępniane osobom trzecim? Czy istnieją jakieś ryzyka związane z wypełnianiem ankiety w Google? Czy powinienem się martwić o prywatność moich danych osobowych, takich jak adres e-mail, który zostanie podany w ankiecie? Będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat, ponieważ chcę mieć pewność, że moje dane są bezpieczne i prywatne.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, ankiety Google są anonimowe i zapewniają prywatność użytkowników. Odpowiedzi udzielone w ankiecie nie są połączone z danymi osobowymi, takimi jak adres e-mail, chyba że użytkownik dobrowolnie poda te informacje. Google gwarantuje, że nie udostępnia ani nie sprzedaje danych zebranych z ankiet osobom trzecim. Właściciele ankiety mają pełną kontrolę nad danymi i mogą decydować, kto ma dostęp do wyników. Wypełnianie ankiety Google jest więc bezpieczne i anonimowe, a użytkownicy nie powinni się martwić o prywatność swoich danych.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.