Czy da się sprawdzić historię routera?

ForumCzy da się sprawdzić historię routera?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy istnieje sposób na sprawdzenie historii routera? Jestem zainteresowany sprawdzeniem, czy istnieją jakiekolwiek narzędzia lub sposoby na sprawdzenie historii przeglądanych stron internetowych na moim routerze. Może ktoś zna odpowiednią aplikację lub technikę, która pozwoliłaby mi uzyskać informacje o odwiedzanych stronach przez urządzenia podłączone do mojego routera? Zależy mi na odkryciu, czy ktoś w moim domu przegląda strony, które powinny pozostać prywatne. Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie sugestie!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Sprawdzenie historii przeglądanych stron internetowych na routerze jest możliwe, ale wymaga specjalistycznej wiedzy oraz dostępu do panelu administracyjnego routera. Zazwyczaj taka funkcjonalność jest dostępna dla administratora sieci, który ma dostęp do ustawień routera. Możliwe, że niektóre modele routerów oferują taką funkcjonalność, ale trzeba sprawdzić w instrukcji obsługi lub na stronie producenta.

Alternatywnie, można skorzystać z programów do monitorowania ruchu sieciowego na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Takie programy pozwalają na monitorowanie ruchu sieciowego i wykrywanie, które strony internetowe są odwiedzane. Jednakże, te programy nie będą w stanie pokazać historii przeglądanych stron na urządzeniach innych użytkowników sieci.

Ważne jest, aby pamiętać o prywatności i szanować prywatność innych użytkowników sieci. Przeglądanie historii przeglądanych stron internetowych bez ich zgody może naruszać prywatność innych osób i jest niezgodne z etyką.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.