Czy dodanie firmy do Google Maps jest darmowe?

ForumCzy dodanie firmy do Google Maps jest darmowe?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Czy dodanie firmy do Google Maps jest darmowe? Jestem właścicielem małej firmy i chcę dodać ją do Google Maps, ale nie jestem pewien, czy jest to bezpłatne. Zastanawiam się, czy muszę za to zapłacić, czy też mogę to zrobić za darmo. Czy ktoś już to robił i może mi powiedzieć, jak to działa? Chciałbym wiedzieć, czy będę musiał ponosić jakiekolwiek koszty lub opłaty, czy też dodanie mojej firmy do Google Maps jest całkowicie darmowe. Czy ktoś może mi pomóc?

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 6 miesięcy ago

Tak, dodanie firmy do Google Maps jest całkowicie darmowe. Możesz to zrobić za pośrednictwem Google My Business, co pozwoli Twojej firmie pojawić się na mapie Google i w wynikach wyszukiwania. Musisz tylko mieć konto Google, aby dodać swoją firmę, a następnie podać jej nazwę, adres i godziny otwarcia. Możesz także dodać zdjęcia, opis i informacje kontaktowe do swojego profilu firmy. Dodanie firmy do Google Maps jest korzystne dla Twojego biznesu, ponieważ umożliwia klientom łatwe znalezienie Twojej firmy na mapie, a także uzyskanie informacji o godzinach otwarcia i recenzjach innych klientów.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.