Czy FamilySearch jest za darmo?

ForumCzy FamilySearch jest za darmo?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Czy korzystanie z FamilySearch jest bezpłatne? Szukam informacji na temat FamilySearch, platformy genealogicznej, która ma na celu udostępnianie bezpłatnych zasobów dla poszukiwaczy swoich przodków. Chciałbym dowiedzieć się, czy korzystanie z tej platformy jest całkowicie bezpłatne czy też istnieją dodatkowe koszty, o których powinienem wiedzieć? Zależy mi na uzyskaniu precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie, aby wiedzieć, czy powinienem spodziewać się jakichkolwiek opłat za korzystanie z FamilySearch.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 8 miesięcy ago

FamilySearch to platforma genealogiczna prowadzona przez Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Jest ona dostępna dla każdego użytkownika i w większości przypadków jej korzystanie jest bezpłatne. Wśród zasobów, które można znaleźć na FamilySearch, są m.in. spisy ludności, księgi metrykalne, dokumenty państwowe i kościelne oraz drzewa genealogiczne innych użytkowników.

Istnieją jednak pewne dodatkowe usługi, za które trzeba zapłacić, takie jak zamówienie kopii oryginalnych dokumentów lub korzystanie z usług cyfrowej archiwizacji i indeksacji. Jednak większość funkcjonalności na FamilySearch jest bezpłatna i nie wymaga opłat. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że aby korzystać z FamilySearch, trzeba założyć darmowe konto użytkownika.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.