Czy Google Chrome jest darmowe?

ForumCzy Google Chrome jest darmowe?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy Google Chrome jest dostępne za darmo? Chciałbym wiedzieć, czy muszę płacić za używanie tej przeglądarki lub czy istnieją jakieś dodatkowe opłaty, które należy ponieść. Czy ktoś może mi pomóc w zrozumieniu, jakie są koszty związane z korzystaniem z Google Chrome i czy są one opłacalne? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, Google Chrome jest dostępne za darmo do pobrania i używania. Nie ma żadnych opłat, które należy ponieść, aby korzystać z tej przeglądarki. Jednakże, warto zauważyć, że Google jest firmą reklamową i jednym z celów Google Chrome jest zbieranie danych użytkowników w celu poprawy doświadczenia użytkownika i dostarczania bardziej ukierunkowanych reklam. Jeśli to dla Ciebie ważne, możesz wyłączyć zbieranie danych lub użyć alternatywnych przeglądarek, takich jak Mozilla Firefox lub Brave, które kładą większy nacisk na prywatność użytkowników.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.