Czy Google Sites jest darmowe?

ForumCzy Google Sites jest darmowe?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy Google Sites jest bezpłatne? Szukam informacji na temat możliwości utworzenia darmowej strony internetowej i zastanawiam się, czy Google Sites może być dobrym wyborem. Nie jestem pewien, czy ta usługa jest płatna czy bezpłatna, dlatego chciałbym uzyskać więcej informacji od innych użytkowników. Czy ktoś z Was już korzystał z Google Sites i może powiedzieć, czy jest to darmowe narzędzie? Czy jest jakiś limit w ilości stron lub danych? Czy są jakieś ukryte koszty związane z korzystaniem z Google Sites? Czy może znacie inne darmowe narzędzia do tworzenia stron internetowych, które polecilibyście? Będę wdzięczny za wszelkie porady i wskazówki.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, Google Sites jest bezpłatnym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Jest to usługa oferowana przez Google i nie ma ukrytych kosztów związanych z jej użytkowaniem. Nie ma również ograniczeń w ilości stron lub danych, które można umieścić na stronie internetowej utworzonej za pomocą Google Sites. Jest to popularne narzędzie do tworzenia stron internetowych, zwłaszcza dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w programowaniu i projektowaniu stron internetowych. Innym bezpłatnym narzędziem do tworzenia stron internetowych jest na przykład WordPress, ale wymaga on nieco więcej umiejętności technicznych niż Google Sites.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.