Czy Google to jest przeglądarka?

ForumCzy Google to jest przeglądarka?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy Google to jest przeglądarka, czy coś innego? Zastanawiam się, czy Google to jest przeglądarka, czy coś innego? Często słyszę, że ludzie mówią o Google, jak o przeglądarce internetowej, ale z drugiej strony, mam wrażenie, że to może być coś więcej. Czy ktoś może mi pomóc w wyjaśnieniu tej kwestii? Czy Google to tylko przeglądarka, czy ma więcej funkcjonalności? Czy jest to program, czy może jakaś usługa internetowa? Czy Google to to samo co Chrome? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Google to nie jest przeglądarka, ale to firma, która oferuje wiele różnych usług internetowych. Wśród tych usług jest przeglądarka internetowa Google Chrome, ale Google to również wyszukiwarka internetowa, poczta e-mail Gmail, platforma do udostępniania filmów YouTube, narzędzia do edycji dokumentów w chmurze Google Docs, narzędzia do analizy danych Google Analytics i wiele innych. Google to firma, która zajmuje się przede wszystkim wyszukiwaniem i udostępnianiem informacji w internecie oraz dostarczaniem różnych narzędzi i usług online. Chrome to przeglądarka internetowa, która jest jedną z wielu usług oferowanych przez Google.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.