Czy Messenger to portal społecznościowy?

ForumCzy Messenger to portal społecznościowy?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, zastanawiam się czy Messenger może być uznawany za portal społecznościowy? Co myślicie?

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Messenger, należący do Facebooka, jest aplikacją do komunikacji online, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych, głosowych, obrazków i plików, a także prowadzenie rozmów grupowych. Możliwość współpracy w czasie rzeczywistym i udostępniania plików może sugerować, że Messenger może być uważany za portal społecznościowy, jednakże brak możliwości publikowania postów czy tworzenia profili, które są charakterystyczne dla portali społecznościowych, powoduje, że trudno jest uznać Messengera za typowy portal społecznościowy.

Podsumowując, Messenger może być postrzegany jako aplikacja do komunikacji online, która oferuje pewne funkcjonalności charakterystyczne dla portali społecznościowych, ale nie można jej jednoznacznie zaliczyć do tej kategorii.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.