Czy można dostac dofinansowanie na sklep internetowy?

ForumCzy można dostac dofinansowanie na sklep internetowy?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Hej, powiedzcie proszę czy istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na założenie sklepu internetowego? Szukam informacji na temat możliwości pozyskania wsparcia finansowego na otwarcie sklepu internetowego. Czy rządy lub organizacje oferują jakieś programy dla osób chcących rozpocząć działalność handlową w internecie? Czy są jakieś warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać dofinansowanie na ten cel? Czy znacie jakieś przykłady sklepów, które otrzymały dofinansowanie w ramach takiego programu? Czy możecie polecić jakieś źródła, gdzie mogę znaleźć więcej informacji na ten temat?

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, istnieją programy wsparcia finansowego dla osób planujących założenie sklepu internetowego. W Polsce takie wsparcie oferują m.in. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W ramach tych programów można otrzymać dofinansowanie na m.in. zakup sprzętu, oprogramowania, marketing, szkolenia czy tworzenie strony internetowej. Warunki uzyskania dofinansowania różnią się w zależności od programu, ale zazwyczaj wymagane jest przedstawienie biznesplanu i uzyskanie pozytywnej oceny przez komisję oceniającą.

Warto zwrócić uwagę, że otrzymanie dofinansowania na założenie sklepu internetowego jest często konkurencyjne, a liczba wniosków może przewyższać dostępne środki. Dlatego ważne jest, aby przed złożeniem wniosku dokładnie zapoznać się z wymaganiami i kryteriami oceny oraz stworzyć jak najbardziej przekonujący biznesplan.

Źródła informacji na temat dostępnych programów wsparcia to m.in. strony internetowe Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a także strony rządowe oraz organizacji zajmujących się wsparciem dla przedsiębiorców.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.