Czy na rachunku widać na jakie strony się wchodziło?

ForumCzy na rachunku widać na jakie strony się wchodziło?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące prywatności w internecie. Czy na rachunku, który otrzymuję od mojego dostawcy internetu, jest widoczne, na jakie strony internetowe wchodziłem? Obawiam się, że ktoś inny mógłby zobaczyć, jakie strony przeglądam, i chcę upewnić się, że moja prywatność jest chroniona. Czy ktoś wie, czy informacje o odwiedzonych stronach są widoczne na rachunku, czy są one chronione? Czy istnieją jakieś sposoby, aby chronić swoją prywatność w tym zakresie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 8 miesięcy ago

Informacje o odwiedzonych stronach internetowych nie powinny być widoczne na rachunku od dostawcy internetu, ponieważ podlegają one ochronie prywatności. Jednakże, warto zaznaczyć, że dostawca internetu może śledzić ruch sieciowy i aktywność użytkownika w internecie. Dlatego ważne jest, aby pamiętać o swojej prywatności i stosować środki ostrożności, takie jak korzystanie z prywatnego trybu przeglądania, korzystanie z sieci VPN czy przeglądanie tylko bezpiecznych stron internetowych.

Jeśli masz wątpliwości co do ochrony swojej prywatności, warto skontaktować się z dostawcą internetu i zapytać o politykę prywatności oraz praktyki związane z gromadzeniem i przechowywaniem danych użytkowników.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.