Czy na stronie Apple można kupic na raty?

ForumCzy na stronie Apple można kupic na raty?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
Chcę kupić nowy sprzęt od Apple, ale nie chcę płacić całej kwoty od razu. Czy wie ktoś, czy na stronie Apple można kupić na raty? Czy ta opcja jest dostępna w Polsce? Zależy mi na tym, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla mojego portfela. Czy ktoś z Was miał już doświadczenie z kupowaniem na raty na stronie Apple? Jak to działa? Czy to jest bezpieczne? Bardzo mi zależy na waszej opinii i ewentualnej pomocy. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady dotyczące kupowania sprzętu od Apple. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 6 miesięcy ago

Tak, na stronie Apple istnieje możliwość zakupu produktów na raty. W Polsce oferowane są dwa rodzaje finansowania: kredyt przez Santander Consumer Bank oraz płatność w systemie PayU. Oba rozwiązania są bezpieczne i wygodne w użyciu.

W przypadku kredytu przez Santander Consumer Bank, po wybraniu opcji "kup na raty" podczas procesu składania zamówienia, należy wypełnić wniosek kredytowy online. Decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana w ciągu kilku minut, a następnie można podpisać umowę i dokończyć transakcję.

Jeśli wybierzesz płatność w systemie PayU, możesz wybrać płatność na raty, rozłożoną na kilka miesięcy. Warunki takiej płatności zależą od wybranego produktu oraz od ilości rat, na jakie chcesz rozłożyć płatność.

W obu przypadkach warto uważnie przeczytać warunki umowy oraz zwrócić uwagę na oprocentowanie i koszty związane z ratami.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.