Czy Pixabay jest darmowy?

ForumCzy Pixabay jest darmowy?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Hej, mam pytanie dotyczące strony Pixabay. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy korzystanie z tej strony jest całkowicie darmowe? Czy muszę płacić za korzystanie z jej zasobów? Chciałbym zacząć korzystać z tej strony do znajdowania zdjęć i grafik do moich projektów, ale nie jestem pewien, czy będzie to dla mnie darmowe. Będę wdzięczny za wszelkie informacje i opinie na temat tego, czy korzystanie z Pixabay jest bezpłatne i czy jest to dobre źródło do znalezienia zdjęć i grafik. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 6 miesięcy ago

Tak, korzystanie ze strony Pixabay jest całkowicie darmowe i nie wymaga opłat ani rejestracji. Możesz bezpłatnie przeglądać i pobierać zdjęcia oraz grafiki, które są udostępnione na licencji Creative Commons Zero (CC0), co oznacza, że możesz je użyć bez konieczności podawania źródła lub uzyskania zgody właściciela. Jedynym wymaganiem jest respektowanie licencji CC0 i nie używanie zdjęć w sposób naruszający prawa autorskie lub godność osób przedstawionych na zdjęciach. Pixabay to popularne i cenione źródło darmowych zdjęć i grafik, dlatego warto z niej korzystać, jeśli szukasz w internecie dobrych jakościowo i legalnych zdjęć do swoich projektów.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.