Czy program BeeCut jest darmowy?

ForumCzy program BeeCut jest darmowy?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
Chciałbym zapytać o program do edycji wideo o nazwie BeeCut. Czy ktoś z Was go używał i wie, czy jest on darmowy? Próbowałem znaleźć informacje na stronie producenta, ale niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Nie chciałbym pobierać programu i odkryć, że jest on płatny dopiero w trakcie korzystania z niego. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym programem i wie, czy jest on całkowicie darmowy? Z góry dzięki za odpowiedź!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 8 miesięcy ago

BeeCut oferuje wersję darmową oraz płatną. Wersja darmowa programu posiada ograniczenia w funkcjonalności, takie jak mniejsza liczba dostępnych efektów specjalnych, nakładanie wodnego znaku oraz krótszy czas trwania projektu wideo. Jednakże większość podstawowych funkcji edycji wideo jest dostępna również w darmowej wersji programu. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak bardziej zaawansowane efekty specjalne, szablony czy narzędzia do korekcji kolorów, konieczne może być wykupienie wersji płatnej programu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.