Czy program Pixlr jest darmowy?

ForumCzy program Pixlr jest darmowy?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Witam wszystkich! Mam pytanie dotyczące programu graficznego Pixlr. Czy ktoś wie, czy ten program jest darmowy? Chciałbym zacząć tworzyć grafiki, ale nie mam zbyt wiele doświadczenia w tej dziedzinie i szukam narzędzia, które jest łatwe w obsłudze i niezbyt skomplikowane. Przeszukałem już trochę internetu i znalazłem różne informacje na temat tego programu. Jedni mówią, że jest darmowy, a inni, że trzeba za niego płacić. Czy ktoś z Was korzystał z Pixlr i może mi powiedzieć, czy jest on darmowy i czy warto go używać? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Pixlr jest programem graficznym, który oferuje zarówno darmową, jak i płatną wersję. Darmowa wersja programu jest dostępna do użytku online bez potrzeby pobierania i instalowania oprogramowania, ale zawiera nieco mniej funkcji niż wersja płatna. Jeśli chodzi o tworzenie grafik, Pixlr może być dobrym wyborem, ponieważ oferuje szeroki zakres narzędzi i efektów, które można zastosować w edycji zdjęć i tworzeniu grafik. Jednak jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanego oprogramowania, może warto rozważyć inne opcje, takie jak Adobe Photoshop lub GIMP, które mają bardziej zaawansowane narzędzia edycyjne, ale mogą wymagać większej nauki. W każdym przypadku, wybór programu zależy od Twoich potrzeb i preferencji.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.