Czy rozdzielczość 1920×1080 jest dobra?

ForumCzy rozdzielczość 1920×1080 jest dobra?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Zastanawiam się, czy rozdzielczość 1920x1080 jest dobrą jakością obrazu. Czy jest to wystarczające do oglądania filmów, grania w gry lub pracy z programami graficznymi? Czy może lepiej poszukać czegoś lepszego? Słyszałem, że ta rozdzielczość jest dość popularna, ale chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat. Czy ktoś z was używa tej rozdzielczości? Jakie są wasze wrażenia? Czy jesteście z niej zadowoleni, czy może chcielibyście mieć coś lepszego? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi i sugestie!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

Rozdzielczość 1920x1080, zwana również jako Full HD, jest obecnie jedną z bardziej popularnych rozdzielczości na rynku i w wielu przypadkach może być wystarczająca do wielu zastosowań, takich jak oglądanie filmów, granie w gry czy praca z programami graficznymi. Wiele telewizorów, monitorów i laptopów oferuje tę rozdzielczość jako standard i zwykle oferuje wysoką jakość obrazu.

Jednakże, jeśli planujesz korzystać z bardziej wymagających programów graficznych lub gier, może warto rozważyć wyższą rozdzielczość, taką jak 2560x1440 lub 4K (3840x2160). W przypadku pracy z grafiką, wyższa rozdzielczość pozwala na bardziej szczegółowe i dokładne prace, podczas gdy w przypadku gier może to zapewnić bardziej realistyczne i immersyjne wrażenia.

Podsumowując, rozdzielczość 1920x1080 jest dobrym wyborem dla wielu zastosowań, ale jeśli planujesz korzystać z bardziej wymagających programów graficznych lub gier, warto rozważyć wyższą rozdzielczość.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.