Czy Screen Recorder jest darmowy?

ForumCzy Screen Recorder jest darmowy?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Hej, potrzebuję pomocy z zrozumieniem, czy Screen Recorder jest darmowy, czy nie? Potrzebuję nagrać ekran na moim komputerze w celu nagrania prezentacji do pracy, ale nie jestem pewien, czy powinienem szukać darmowego oprogramowania, czy lepiej zainwestować w płatne. Czy ktoś już korzystał z Screen Recorder i mógłby mi powiedzieć, czy to narzędzie jest darmowe, czy płatne? A może ktoś poleciłby mi alternatywne, darmowe narzędzie do nagrywania ekranu? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 6 miesięcy ago

Screen Recorder to nazwa ogólna dla różnych narzędzi służących do nagrywania ekranu na komputerze. Istnieją darmowe i płatne wersje Screen Recorder, więc zależy to od konkretnego programu, który chcesz użyć. Niektóre darmowe narzędzia do nagrywania ekranu, które możesz rozważyć, to OBS Studio, ShareX, czy też Windows 10 Game Bar, które jest wbudowane w system operacyjny Windows 10. Warto pamiętać, że darmowe narzędzia mogą mieć ograniczenia w funkcjonalności i jakości nagrywanego materiału, więc warto dokładnie sprawdzić, czy wybrane narzędzie spełnia Twoje potrzeby.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.