Czy strona na Facebooku jest anonimowa?

ForumCzy strona na Facebooku jest anonimowa?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie strony na Facebooku. Czy strona ta jest anonimowa? Czy to oznacza, że mogę publikować bez mojego imienia i nazwiska? Pytam, ponieważ jestem zainteresowany prowadzeniem strony dla mojego małego biznesu, ale nie chciałbym, żeby moje dane osobowe były publicznie dostępne. Czy istnieją jakieś sposoby na zachowanie prywatności podczas korzystania z Facebooka? Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

Nie, strona na Facebooku nie jest anonimowa, a Ty jako jej właściciel musisz ujawnić swoje imię i nazwisko. Facebook ma wymóg ujawnienia prawdziwej tożsamości użytkowników, co oznacza, że Twoje dane osobowe będą widoczne dla publiczności. Istnieją jednak sposoby na zachowanie pewnej prywatności podczas korzystania z Facebooka, np. ustawienie odpowiednich ustawień prywatności, ograniczenie widoczności swoich postów lub ukrycie niektórych informacji z profilu.

Niemniej jednak, jeśli prowadzisz biznes, to Twoje dane kontaktowe i informacje o firmie będą widoczne dla potencjalnych klientów. Jeśli obawiasz się o swoją prywatność, możesz rozważyć założenie osobnego konta na potrzeby biznesowe lub skorzystanie z innych platform, które nie wymagają ujawnienia tożsamości użytkowników.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.