Czy WebWave jest darmowy?

ForumCzy WebWave jest darmowy?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, ostatnio interesował mnie WebWave, ale nie wiem, czy ta platforma do tworzenia stron internetowych jest darmowa. Czy ktoś z was korzystał z WebWave i może mi odpowiedzieć na to pytanie? Jeśli tak, to chciałbym dowiedzieć się, czy założenie konta i korzystanie z narzędzi do projektowania strony jest darmowe, czy też trzeba płacić jakieś opłaty. Czy są jakieś ograniczenia w darmowej wersji, np. co do liczby projektów czy funkcji dostępnych do wykorzystania? Z góry dzięki za pomoc i informacje, chciałbym poznać Wasze opinie i doświadczenia związane z WebWave.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć! WebWave to platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje zarówno darmowe, jak i płatne opcje korzystania. Istnieją trzy typy planów, które można wybrać: darmowy, premium i agency.

W darmowej wersji można założyć konto i korzystać z narzędzi do projektowania strony, ale istnieją pewne ograniczenia. Na przykład, wersja darmowa pozwala na stworzenie tylko jednego projektu, a także ogranicza dostępne funkcje, takie jak dodawanie własnych fontów, CSS niestandardowy, integracje z narzędziami marketingowymi itp.

Jeśli chcesz skorzystać z większej ilości funkcji, to warto rozważyć wykupienie jednego z planów płatnych. W planie premium można korzystać z większej liczby projektów, a także otrzymać dostęp do szablonów, możliwość dodawania własnych skryptów i niestandardowych styli CSS oraz integracje z narzędziami marketingowymi. Plan agency dodatkowo oferuje funkcje, takie jak tworzenie projektów dla klientów, dostęp do zespołu i wiele innych.

Podsumowując, istnieje darmowa wersja WebWave, która oferuje ograniczone funkcje. Jeśli jednak potrzebujesz większej liczby projektów i dostępu do dodatkowych funkcji, to warto rozważyć wykupienie jednego z planów płatnych.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.