Czy Wix jest za darmo?

ForumCzy Wix jest za darmo?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, chciałbym poznać wasze opinie na temat Wix-a. Czy ktoś z was korzystał z tej platformy do tworzenia stron internetowych? Chciałbym zapytać, czy Wix jest za darmo i czy można na nim stworzyć stronę bez ponoszenia żadnych kosztów? Czy są jakieś dodatkowe opłaty, które należy ponieść, aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności Wix-a? Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu moich wątpliwości. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć,

Wix to platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje wiele narzędzi i funkcjonalności, które pomagają w projektowaniu i utrzymaniu strony. Wix oferuje opcję darmową, jednakże ma ona pewne ograniczenia. Można utworzyć darmowe konto, ale na tym koncie pojawi się logo Wix na twojej stronie. Możesz wybrać jedną z wielu płatnych opcji premium, aby usunąć logo Wix oraz otrzymać dostęp do dodatkowych funkcji.

Ceny płatnych opcji premium zależą od wybranej przez Ciebie wersji i pakietu. Wix oferuje różne pakiety w zależności od potrzeb użytkownika, takie jak pakiety dla małych firm, sklepów internetowych, artystów i wiele innych. Ceny pakietów premium zaczynają się od około 30 złotych miesięcznie, ale ceny mogą się różnić w zależności od wybranej wersji i pakietu.

Podsumowując, Wix oferuje opcję darmową, ale ma ona pewne ograniczenia. Możesz również wybrać jedną z wielu płatnych opcji premium, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcji i usunąć logo Wix z Twojej strony. Cena zależy od wybranej wersji i pakietu. Mam nadzieję, że to Ci pomogło!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.