Czy Word jest za darmo?

ForumCzy Word jest za darmo?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, chciałbym zapytać, czy program Word jest darmowy do pobrania i użytkowania? Potrzebuję programu do tworzenia dokumentów i chcę uniknąć kosztów. Zastanawiam się, czy Word jest dobrym wyborem, czy powinienem poszukać alternatyw? Czy istnieją jakieś ograniczenia lub ukryte koszty związane z korzystaniem z Worda? Czy jest to bezpieczne i legalne rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc i rady.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Program Microsoft Word nie jest darmowy do pobrania i użytkowania. Aby korzystać z programu, należy wykupić subskrypcję Office 365 lub kupić licencję na program. Istnieją również alternatywy, takie jak darmowy LibreOffice lub Google Docs, które oferują podobne funkcje i umożliwiają tworzenie dokumentów. Jednak warto pamiętać, że niektóre funkcje programu Word mogą być niedostępne w tych alternatywach, a także, że często dokumenty zapisane w jednym programie nie są w pełni kompatybilne z innymi programami. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, pamiętaj, aby pobierać oprogramowanie tylko ze sprawdzonych źródeł i aktualizować je regularnie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.