Czy WordPress jest po polsku?

ForumCzy WordPress jest po polsku?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Mam pytanie dotyczące platformy WordPress - czy jest ona dostępna w języku polskim? Zastanawiam się nad założeniem bloga i chciałbym mieć pewność, że będę mógł obsługiwać go w moim rodzimym języku. Przejrzałem wiele tutoriali i informacji o WordPressie, ale nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Czy ktoś z was wie, czy istnieje wersja WordPressa w języku polskim i gdzie można ją znaleźć? Będę wdzięczny za każdą pomoc w tej kwestii, ponieważ zależy mi na tym, aby mój blog był łatwy w obsłudze i w pełni dostosowany do moich potrzeb.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 6 miesięcy ago

Tak, WordPress jest dostępny w języku polskim. Wersję polskojęzyczną można pobrać ze strony https://pl.wordpress.org/. Po zainstalowaniu WordPressa w wersji polskiej, interfejs administracyjny, panele sterowania i panele edycyjne będą wyświetlane w języku polskim. Dodatkowo, wiele wtyczek i szablonów dostępnych na WordPressie również jest tłumaczonych na język polski. Warto zwrócić uwagę, że niektóre wtyczki i szablony mogą nie być dostępne w pełni w języku polskim, ale większość popularnych opcji jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.