Dlaczego aplikacje działają tylko na Wi-Fi?

ForumDlaczego aplikacje działają tylko na Wi-Fi?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, mam pytanie związane z aplikacjami na telefonie. Dlaczego niektóre aplikacje działają tylko, gdy jestem połączony z siecią Wi-Fi? Zastanawiam się, czy jest to kwestia ustawień czy czegoś innego. Czy może jest to związane z zasięgiem sieci komórkowej? Czy ktoś miał podobny problem i wie, jak go rozwiązać? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć! Istnieje kilka powodów, dla których niektóre aplikacje mogą działać tylko, gdy jesteś połączony z siecią Wi-Fi.

Jednym z głównych powodów jest to, że aplikacje te pobierają dużo danych, co może powodować problemy z transferem danych w sieci komórkowej. Połączenie z siecią Wi-Fi zapewnia szybszy transfer danych i bardziej stabilne połączenie, co może pozwolić na lepsze działanie aplikacji.

Innym powodem może być ograniczenie transferu danych w sieci komórkowej przez operatora telefonii komórkowej lub przez samego użytkownika. W takim przypadku aplikacje mogą działać tylko, gdy są połączone z siecią Wi-Fi, ponieważ nie są w stanie pobierać dużych ilości danych w sieci komórkowej.

Jeśli masz problemy z działaniem aplikacji w sieci komórkowej, spróbuj zresetować ustawienia sieci w telefonie. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z dostawcą usług lub z producentem telefonu, aby uzyskać dalszą pomoc techniczną.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.