Dlaczego Chrome sam się wyłącza?

ForumDlaczego Chrome sam się wyłącza?
Gość zapytał 5 miesięcy ago

Cześć, mam problem z przeglądarką Google Chrome, ponieważ sama się wyłącza po kilku minutach użytkowania. Próbowałem już wielu sposobów, takich jak ponowne uruchomienie przeglądarki, usunięcie historii i plików cookie, a także zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji. Niestety, problem nadal występuje. Czy ktoś z Was ma jakieś pomysły, dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedzi i sugestie.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 5 miesięcy ago

Możliwe, że przyczyną samodzielnego wyłączania się przeglądarki Google Chrome są rozszerzenia lub dodatki, które są zainstalowane w przeglądarce. Warto więc spróbować wyłączyć lub usunąć niepotrzebne rozszerzenia i zobaczyć, czy to rozwiąże problem.

Jeśli to nie pomoże, można spróbować przejść do trybu awaryjnego przeglądarki, który pozwoli na używanie przeglądarki bez rozszerzeń. Aby wejść w tryb awaryjny, należy kliknąć na ikonę Chrome w prawym górnym rogu i wybrać opcję "Nowe okno trybu awaryjnego". Jeśli przeglądarka działa poprawnie w trybie awaryjnym, to znaczy, że problemem są prawdopodobnie rozszerzenia.

Możliwe, że problem z samodzielnym wyłączaniem się przeglądarki wynika z błędów w plikach przeglądarki lub związanych z systemem operacyjnym. W takim przypadku warto spróbować przeinstalować przeglądarkę lub skorzystać z narzędzi do naprawy błędów systemowych.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, warto skontaktować się z pomocą techniczną Google Chrome, która może pomóc w rozwiązaniu problemu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.